Resultat

U11 Mixad A 12

1
Frank Lindbom
Täby Judoklubb
2
Ravjikh Gandavaa
IF Järfälla Judo
2
Carl Spjuth
Täby Judoklubb
2
Vilmer Halvarsson
Upplands Väsby Judoklubb

U11 Mixad A 10

1
Luka Girdzijauskas
Solna Judoklubb
2
Axel Widenberg
Täby Judoklubb
2
Leon Levborg
Solna Judoklubb
2
Isac Ångman
Upplands Väsby Judoklubb

U11 Mixad A 09

1
Ebba Bristedt
Täby Judoklubb
2
Jon Eskil Thorgrimsson
Täby Judoklubb
2
Oscar Gilljam
Täby Judoklubb
2
Elliott Erikson Malmborg
Täby Judoklubb

U11 Mixad A 03

1
Lachin Turganov
Upplands Väsby Judoklubb
2
Märta Svensson Johansson
Judoklubben Havsörnen
2
Elias Dagnell
Solna Judoklubb
2
Greta Bergman
Täby Judoklubb

U11 Mixad A 01

1
Samir Usmonov
Täby Judoklubb
2
Fomin Dmitry
Täby Judoklubb
2
Gabriel Martinec
Täby Judoklubb
2
Mayme Rocha
IF Järfälla Judo

U11 Mixad A 04

1
Iliya Moklytsya
Upplands Väsby Judoklubb
2
Rebecca Sjöberg Ramark
Judoklubben Havsörnen
2
Ramal Aliev
Upplands Väsby Judoklubb
2
Gleb Iziumtsev
Täby Judoklubb

U11 Mixad A 05

1
Sixten Strand
Solna Judoklubb
2
Agnes Granberg
Täby Judoklubb
2
Klara Lindström
Upplands Väsby Judoklubb
2
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb

U11 Mixad A 07

1
Sigge Lennstrand
Täby Judoklubb
2
Herlenius, Rickard
Täby Judoklubb
2
Ayane Smith
Täby Judoklubb
2
Lev Iziumtsev
Täby Judoklubb

U11 Mixad A 06

1
Kelli Rosqvist
Upplands Väsby Judoklubb
2
Anton Hernodh
Täby Judoklubb
2
Akhmed Tepsuev
Täby Judoklubb
2
Agnes Thimgren
Upplands Väsby Judoklubb

U11 Mixad A 02

1
Isak Desroses
Knivsta Judoklubb
2
Oscar Eklund Ja
Täby Judoklubb
2
Alfred Enskär
Knivsta Judoklubb
2
Bill Heimdahl
Solna Judoklubb

U11 Mixad A 08

1
Knut Sjöberg
Täby Judoklubb
2
Viggo Slöjdare
Täby Judoklubb
2
Adam Tepsuev
Täby Judoklubb
2
Isak Mauni Pálmarsson
Solna Judoklubb

U11 Mixad A 11

1
Aleksandr Kalinovskiy
IF Järfälla Judo
2
Elina Johansson
Täby Judoklubb
2
Erik Rissler
Solna Judoklubb
2
Dunja Mitic
Täby Judoklubb

U11 Mixad B 03

1
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
2
Vera Hellqvist
Solna Judoklubb
2
Elsa Hellqvist
Solna Judoklubb

U11 Mixad B 02

1
Saga Lilja
Täby Judoklubb
2
Jonathan Sundqvist
Ekerö BK
2
Axel Tennisberg
Upplands Väsby Judoklubb

U11 Mixad B 01

1
Wille Karismaa
Bollnäs Judoklubb
2
Gustav Arwe
Bollnäs Judoklubb
2
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
2
Ossian Shekarabi
Knivsta Judoklubb
2
Isak Von Bothmer
Täby Judoklubb

U13 Mixad A 01

1
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
2
Herman Ifvarsson
Täby Judoklubb
2
Charlie Sjöberg
Eskilstuna Judoklubb

U13 Mixad B 02

1
Hampus Ekholm
Solna Judoklubb
2
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
2
Emil Even
Täby Judoklubb
2
Leo Cohen
Knivsta Judoklubb
2
Elijah Rocha
IF Järfälla Judo

U13 Blandad

1
Gabriel Ibragimov
Söderhamns Judoklubb
2
Elin Söderman
Söderhamns Judoklubb
2
Hilda Öjelund
Knivsta Judoklubb

U13 Mixad B 01

1
Carlsson, Felix
Solna Judoklubb
2
Alice Olsson
Upplands Väsby Judoklubb
2
Alex Wester
Knivsta Judoklubb
2
Liam Söderman
Söderhamns Judoklubb

U13 Mixad B 03

1
Filip Lindberg
Upplands Väsby Judoklubb
2
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
2
Edward Arwe
Bollnäs Judoklubb
2
Murun Gandavaa
IF Järfälla Judo

U15 Mixad 02

1
Emilia Skyum
Eskilstuna Judoklubb
2
Sixten Arwe
Bollnäs Judoklubb

U15 Mixad 01

1
Alec Andin
Solna Judoklubb
2
Gunel Brodin
Upplands Väsby Judoklubb
2
Elin Atterbrand
Upplands Väsby Judoklubb