Matchgrupper

U11 Mixad A 01
Matta A
U11 Mixad A
Ongoing
1
Samir Usmonov Täby Judoklubb
2
Fomin Dmitry Täby Judoklubb
2
Gabriel Martinec Täby Judoklubb
2
Mayme Rocha IF Järfälla Judo
U11 Mixad A 02
Matta B
U11 Mixad A
Ongoing
2
Oscar Eklund Ja Täby Judoklubb
2
Alfred Enskär Knivsta Judoklubb
1
Isak Desroses Knivsta Judoklubb
2
Bill Heimdahl Solna Judoklubb
U11 Mixad A 03
Matta A
U11 Mixad A
Ongoing
2
Märta Svensson Johansson Judoklubben Havsörnen
1
Lachin Turganov Upplands Väsby Judoklubb
2
Elias Dagnell Solna Judoklubb
2
Greta Bergman Täby Judoklubb
U11 Mixad A 04
Matta B
U11 Mixad A
Ongoing
2
Rebecca Sjöberg Ramark Judoklubben Havsörnen
2
Ramal Aliev Upplands Väsby Judoklubb
2
Gleb Iziumtsev Täby Judoklubb
1
Iliya Moklytsya Upplands Väsby Judoklubb
U11 Mixad A 05
Matta A
U11 Mixad A
Ongoing
2
Agnes Granberg Täby Judoklubb
2
Klara Lindström Upplands Väsby Judoklubb
1
Sixten Strand Solna Judoklubb
2
Sam Cohen Knivsta Judoklubb
U11 Mixad A 06
Matta B
U11 Mixad A
Ongoing
2
Anton Hernodh Täby Judoklubb
2
Akhmed Tepsuev Täby Judoklubb
1
Kelli Rosqvist Upplands Väsby Judoklubb
2
Agnes Thimgren Upplands Väsby Judoklubb
U11 Mixad A 07
Matta A
U11 Mixad A
Ongoing
2
Herlenius, Rickard Täby Judoklubb
1
Sigge Lennstrand Täby Judoklubb
2
Ayane Smith Täby Judoklubb
2
Lev Iziumtsev Täby Judoklubb
U11 Mixad A 08
Matta B
U11 Mixad A
Ongoing
2
Viggo Slöjdare Täby Judoklubb
2
Adam Tepsuev Täby Judoklubb
2
Isak Mauni Pálmarsson Solna Judoklubb
1
Knut Sjöberg Täby Judoklubb
U11 Mixad A 09
Matta A
U11 Mixad A
Ongoing
2
Jon Eskil Thorgrimsson Täby Judoklubb
2
Oscar Gilljam Täby Judoklubb
2
Elliott Erikson Malmborg Täby Judoklubb
1
Ebba Bristedt Täby Judoklubb
U11 Mixad A 10
Matta B
U11 Mixad A
Ongoing
2
Axel Widenberg Täby Judoklubb
2
Leon Levborg Solna Judoklubb
2
Isac Ångman Upplands Väsby Judoklubb
1
Luka Girdzijauskas Solna Judoklubb
U11 Mixad A 11
Matta A
U11 Mixad A
Ongoing
2
Elina Johansson Täby Judoklubb
1
Aleksandr Kalinovskiy IF Järfälla Judo
2
Erik Rissler Solna Judoklubb
2
Dunja Mitic Täby Judoklubb
U11 Mixad A 12
Matta B
U11 Mixad A
Ongoing
1
Frank Lindbom Täby Judoklubb
2
Ravjikh Gandavaa IF Järfälla Judo
2
Carl Spjuth Täby Judoklubb
2
Vilmer Halvarsson Upplands Väsby Judoklubb
U11 Mixad B 01
Matta A
U11 Mixad B
Ongoing
1
Wille Karismaa Bollnäs Judoklubb
2
Gustav Arwe Bollnäs Judoklubb
2
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
2
Ossian Shekarabi Knivsta Judoklubb
2
Isak Von Bothmer Täby Judoklubb
U11 Mixad B 02
Matta B
U11 Mixad B
Ongoing
1
Saga Lilja Täby Judoklubb
2
Jonathan Sundqvist Ekerö BK
2
Axel Tennisberg Upplands Väsby Judoklubb
U11 Mixad B 03
Matta A
U11 Mixad B
Ongoing
2
Vera Hellqvist Solna Judoklubb
2
Elsa Hellqvist Solna Judoklubb
1
Nils Pedersen Solna Judoklubb
U13 Blandad
Matta B
U13 Mixad B
Ongoing
2
Elin Söderman Söderhamns Judoklubb
1
Gabriel Ibragimov Söderhamns Judoklubb
2
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
U13 Mixad A 01
Matta A
U13 Mixad A
Ongoing
2
Herman Ifvarsson Täby Judoklubb
1
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb
2
Charlie Sjöberg Eskilstuna Judoklubb
U13 Mixad B 01
Matta A
U13 Mixad B
Ongoing
2
Alice Olsson Upplands Väsby Judoklubb
2
Alex Wester Knivsta Judoklubb
2
Liam Söderman Söderhamns Judoklubb
1
Carlsson, Felix Solna Judoklubb
U13 Mixad B 02
Matta B
U13 Mixad B
Ongoing
1
Hampus Ekholm Solna Judoklubb
2
Simon Holmberg Solna Judoklubb
2
Emil Even Täby Judoklubb
2
Leo Cohen Knivsta Judoklubb
2
Elijah Rocha IF Järfälla Judo
U13 Mixad B 03
Matta A
U13 Mixad B
Ongoing
2
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb
2
Edward Arwe Bollnäs Judoklubb
1
Filip Lindberg Upplands Väsby Judoklubb
2
Murun Gandavaa IF Järfälla Judo
U15 Mixad 01
Matta B
U15 Mixad
Ongoing
2
Gunel Brodin Upplands Väsby Judoklubb
2
Elin Atterbrand Upplands Väsby Judoklubb
1
Alec Andin Solna Judoklubb
U15 Mixad 02
Matta B
U15 Mixad
Ongoing
2
Sixten Arwe Bollnäs Judoklubb
1
Emilia Skyum Eskilstuna Judoklubb