Deltagare

Följande 87 deltagare har anmält sig till tävlingen.

U11 Mixad A 51

Namn Klubb Ålder Grad Anmälningsvikt
Adam Tepsuev Täby Judoklubb 8 JudoRank/HalfGokyu 34
Agnes Granberg Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 29
Agnes Thimgren Upplands Väsby Judoklubb 8 JudoRank/Gokyu 32
Akhmed Tepsuev Täby Judoklubb 6 JudoRank/HalfGokyu 31
Aleksandr Kalinovskiy IF Järfälla Judo 10 JudoRank/HalfYonkyu 45
Alfred Enskär Knivsta Judoklubb 8 JudoRank/Gokyu 23
Anton Hernodh Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 30
Axel Widenberg Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 35
Axel Widenberg Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 35
Ayane Smith Täby Judoklubb 10 JudoRank/HalfYonkyu 30
Bill Heimdahl Solna Judoklubb 8 JudoRank/None 26
Carl Spjuth Täby Judoklubb 10 JudoRank/Gokyu 48
Dunja Mitic Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 40
Ebba Bristedt Täby Judoklubb 10 JudoRank/HalfYonkyu 37
Elias Dagnell Solna Judoklubb 9 JudoRank/HalfYonkyu 28
Elina Johansson Täby Judoklubb 10 JudoRank/Gokyu 42
Elliott Erikson Malmborg Täby Judoklubb 10 JudoRank/HalfYonkyu 38
Erik Rissler Solna Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 42
Fomin Dmitry Täby Judoklubb 7 JudoRank/HalfGokyu 23
Frank Lindbom Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 50
Gabriel Martinec Täby Judoklubb 7 JudoRank/HalfGokyu 25
Gleb Iziumtsev Täby Judoklubb 7 JudoRank/HalfGokyu 26
Greta Bergman Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 25
Herlenius, Rickard Täby Judoklubb 8 JudoRank/Gokyu 28
Iliya Moklytsya Upplands Väsby Judoklubb 8 JudoRank/HalfGokyu 25
Isac Ångman Upplands Väsby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 40
Isak Desroses Knivsta Judoklubb 8 JudoRank/Gokyu 25
Isak Mauni Pálmarsson Solna Judoklubb 9 JudoRank/HalfYonkyu 33
Jon Eskil Thorgrimsson Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfYonkyu 35
Kelli Rosqvist Upplands Väsby Judoklubb 10 JudoRank/HalfYonkyu 30
Klara Lindström Upplands Väsby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 30
Knut Sjöberg Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfYonkyu 30
Lachin Turganov Upplands Väsby Judoklubb 9 JudoRank/Gokyu 22
Leon Levborg Solna Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 40
Lev Iziumtsev Täby Judoklubb 10 JudoRank/HalfGokyu 32
Luka Girdzijauskas Solna Judoklubb 9 JudoRank/Gokyu 39
Matteus Gusérus Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 34
Mayme Rocha IF Järfälla Judo 8 JudoRank/HalfGokyu 22
Märta Svensson Johansson Judoklubben Havsörnen 6 JudoRank/Gokyu 22
Oscar Eklund Ja Täby Judoklubb 7 JudoRank/HalfGokyu 22
Oscar Gilljam Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 35
Ramal Aliev Upplands Väsby Judoklubb 9 JudoRank/HalfGokyu 26
Ravjikh Gandavaa IF Järfälla Judo 7 JudoRank/HalfGokyu 49
Rebecca Sjöberg Ramark Judoklubben Havsörnen 8 JudoRank/HalfGokyu 27
Sam Cohen Knivsta Judoklubb 8 JudoRank/Gokyu 27
Samir Usmonov Täby Judoklubb 8 JudoRank/Gokyu 23
Sigge Lennstrand Täby Judoklubb 10 JudoRank/Gokyu 33
Sixten Strand Solna Judoklubb 9 JudoRank/HalfYonkyu 26
Tindra Gusérus Täby Judoklubb 8 JudoRank/HalfGokyu 36
Viggo Slöjdare Täby Judoklubb 10 JudoRank/Gokyu 34
Vilmer Halvarsson Upplands Väsby Judoklubb 9 JudoRank/HalfYonkyu 46,5

U11 Mixad B 11

Namn Klubb Ålder Grad Anmälningsvikt
Axel Tennisberg Upplands Väsby Judoklubb 10 JudoRank/Yonkyu 41
Elsa Hellqvist Solna Judoklubb 10 JudoRank/Yonkyu 42
Gustav Arwe Bollnäs Judoklubb 8 JudoRank/Yonkyu 29
Isak Von Bothmer Täby Judoklubb 9 JudoRank/HalfSankyu 31
Jonathan Sundqvist Ekerö BK 10 JudoRank/Yonkyu 37
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb 9 JudoRank/Yonkyu 30
Nils Pedersen Solna Judoklubb 10 JudoRank/Yonkyu 42
Ossian Shekarabi Knivsta Judoklubb 9 JudoRank/Yonkyu 27
Saga Lilja Täby Judoklubb 10 JudoRank/Yonkyu 43
Vera Hellqvist Solna Judoklubb 10 JudoRank/Yonkyu 43
Wille Karismaa Bollnäs Judoklubb 8 JudoRank/HalfSankyu 31

U13 Mixad A 6

Namn Klubb Ålder Grad Anmälningsvikt
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb 12 JudoRank/HalfGokyu 40
Charlie Sjöberg Eskilstuna Judoklubb 11 JudoRank/HalfGokyu 38
Elijah Rocha IF Järfälla Judo 12 JudoRank/HalfGokyu 44
Herman Ifvarsson Täby Judoklubb 11 JudoRank/Gokyu 37
Murun Gandavaa IF Järfälla Judo 11 JudoRank/HalfGokyu 53
Vilmer Ranhagen Täby Judoklubb 11 JudoRank/HalfYonkyu 36

U13 Mixad B 13

Namn Klubb Ålder Grad Anmälningsvikt
Alex Wester Knivsta Judoklubb 11 JudoRank/Yonkyu 37
Alice Olsson Upplands Väsby Judoklubb 11 JudoRank/Yonkyu 39
Carlsson, Felix Solna Judoklubb 12 JudoRank/Yonkyu 35
Edward Arwe Bollnäs Judoklubb 11 JudoRank/HalfSankyu 51
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb 12 JudoRank/Sankyu 52
Emil Even Täby Judoklubb 11 JudoRank/HalfSankyu 42
Filip Lindberg Upplands Väsby Judoklubb 12 JudoRank/Sankyu 54
Gabriel Ibragimov Söderhamns Judoklubb 12 JudoRank/Sankyu 47
Hampus Ekholm Solna Judoklubb 11 JudoRank/Yonkyu 42
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb 12 JudoRank/Yonkyu 40
Leo Cohen Knivsta Judoklubb 11 JudoRank/Sankyu 42
Liam Söderman Söderhamns Judoklubb 11 JudoRank/Yonkyu 31
Simon Holmberg Solna Judoklubb 11 JudoRank/Yonkyu 38

U15 Mixad 6

Namn Klubb Ålder Grad Anmälningsvikt
Alec Andin Solna Judoklubb 14 JudoRank/Sankyu 51
Elin Atterbrand Upplands Väsby Judoklubb 13 JudoRank/Gokyu 49,8
Elin Söderman Söderhamns Judoklubb 13 JudoRank/Yonkyu 41
Emilia Skyum Eskilstuna Judoklubb 14 JudoRank/HalfGokyu 70
Gunel Brodin Upplands Väsby Judoklubb 13 JudoRank/HalfGokyu 45
Sixten Arwe Bollnäs Judoklubb 13 JudoRank/HalfSankyu 58