Results


U11 Mixad A 04

1
Sixten Strand
Solna Judoklubb
2
Charlie Magnell
Ekerö BK
2
Liam Zamani
Upplands Väsby Judoklubb
2
Ramal Aliev
Upplands Väsby Judoklubb

U11 Mixad A 03

1
Kacper Cichosch
Södertälje Judoklubb
2
Iliya Muklytsya
Upplands Väsby Judoklubb
2
Eric Öberg
Nacka Judoklubb
2
Nassim Poblocki Laadra
IF Järfälla Judo

U11 Mixad A 08

1
Ayane Smith
Täby Judoklubb
2
Tyra Norberg
Ekerö BK
2
Gideon Welarius
Södertälje Judoklubb
2
Wilhelm Westlund
GRIBBY JUDO

U11 Mixad A 17

1
Amélie Canon
Nacka Judoklubb
2
Levi Magyari
Upplands Väsby Judoklubb
2
Victor Althoff
Nacka Judoklubb

U11 Mixad A 02

1
Lachin Torganof
Upplands Väsby Judoklubb
2
Leonor Farhand
Märsta Judoklubb
2
Abraham Parwani
Nacka Judoklubb
2
Aki Milosevic
Märsta Judoklubb

U11 Mixad A 15

1
Nils Pedersen
Solna Judoklubb
2
Rasmus Sörensen
Södertälje Judoklubb
2
Arif Abibulaer
Upplands Väsby Judoklubb
2
Yehia Jafary
Upplands Väsby Judoklubb

U11 Mixad A 01

1
Samir Usmonov
Täby Judoklubb
2
Fritz Von Bothmer
Gribby Judoklubb
2
Erik Rosén
Upplands Väsby Judoklubb
2
Nathan Li Tabor
Åkersberga JK

U11 Mixad A 16

1
Aleksandr Kalinovskiy
IF Järfälla Judo
2
Elina Johansson
Täby Judoklubb
2
Erik Jansson
Bålsta Judoklubb
2
Vera Hellqvist
Solna Judoklubb

U11 Mixad A 09

1
Sigge Lennstrand
Täby Judoklubb
2
Milton Höij
Bålsta Judoklubb
2
Rickard Herlenius
Täby Judoklubb
2
Vincent Lundbergh
Täby Judoklubb

U11 Mixad A 05

1
Grim Tamelius
Åkersberga JK
2
Edit Blade
Ekerö BK
2
Konrad Barrow
Ekerö BK
2
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb

U11 Mixad A 10

1
Wictor Abrahamsson
Judoklubben Havsörnen
2
Hellström, Leo
Gribby Judoklubb
2
Milo Laimani
Ekerö BK
2
Michelle Kucera
Upplands Väsby Judoklubb

U11 Mixad A 14

1
Elsa Hellqvist
Solna Judoklubb
2
Zebastian Eklind
Ekerö BK
2
Saga Lilja
Täby Judoklubb
2
Mårten Mårten Wallgren
Täby Judoklubb

U11 Mixad A 06

1
Kean Fransson
Södertälje Judoklubb
2
Gustav Arwe
Bollnäs Judoklubb
2
Boston Vincent
Täby Judoklubb
2
Elliot Juntunen
Täby Judoklubb

U11 Mixad A 11

1
Jón Eskil Thorgrímsson
Täby Judoklubb
2
Malte Ahlin
Solna Judoklubb
2
Sebastian Sjödén
Judoklubben Havsörnen
2
Utsav Dutta
GRIBBY JUDO

U11 Mixad A 13

1
Erik Boman
Täby Judoklubb
2
Elliott Erikson Malmborg
Täby Judoklubb
2
Olof Wikström
Täby Judoklubb
2
Hari Bolmström Lepistö
Judoklubben Havsörnen

U11 Mixad A 07

1
Ruben Barrling
Täby Judoklubb
2
Oliver Lundevall
Täby Judoklubb
2
Kelly Rosqvist
Upplands Väsby Judoklubb
2
Elmer Sundqvist
Upplands Väsby Judoklubb

U11 Mixad A 12

1
Ebba Bristedt
Täby Judoklubb
2
William Tamminen
Åkersberga JK
2
Alexander Gowing
Åkersberga JK
2
Oscar Ljungberg
Täby Judoklubb

U11 Mixad B 01

1
Alexandra Cederblad
Stockholms Judodojo
2
Nikola Laban
Södertälje Judoklubb
2
Greta Hammar
Stockholms Judodojo
2
Isak Von Bothmer
Gribby Judoklubb
2
Ilija Laban
Södertälje Judoklubb

U13 Mixad A 03

1
Lucas Lohman
Täby Judoklubb
2
Aron Grennvall
Gribby Judoklubb
2
Mikaela Herrera
Upplands Väsby Judoklubb

U13 Mixad A 01

1
Alexandr Jönsson
Solna Judoklubb
2
Elina Sirola
Nacka Judoklubb
2
Herman Ifvarsson
Täby Judoklubb
2
Kalle Sandström
Nacka Judoklubb

U13 Mixad A 02

1
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
2
Alice Olsson
Upplands Väsby Judoklubb
2
Viktor Holz
Södertälje Judoklubb
2
Vilmer Ranhagen
Täby Judoklubb
2
Eric Sunesson
Solna Judoklubb

U13 Mixad B 01

1
Samir Poblocki Laadra
IF Järfälla Judo
2
Alex Wester
Knivsta Judoklubb
2
Sara Hansson
Knivsta Judoklubb
2
Ben Rabinowicz
Kampsportslabbet

U13 Mixad B 02

1
Otto Sjöling
Åkersberga JK
2
Leonard Dabhilkar
Stockholms Judodojo
2
León Kitana
SPIF Judo
2
Veronika Brandqvist
Solna Judoklubb

U13 Mixad B 04

1
Klara Högback
Knivsta Judoklubb
2
Leo Cohen
Knivsta Judoklubb
2
Hampus Ekholm
Solna Judoklubb

U13 Mixad B 03

1
Hilda Öjelund
Knivsta Judoklubb
2
Rebecca Buckholt
Kampsportslabbet
2
Emil Evén
GRIBBY JUDO

U13 Mixad B 05

1
Edward Arwe
Bollnäs Judoklubb
2
Filip Lindberg
Upplands Väsby Judoklubb
2
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb

U15 Mixad 01

1
Jonatan Gembäck
Knivsta Judoklubb
2
Embla Evén
GRIBBY JUDO
2
Simon Tengroth
Nacka Judoklubb
2
Sebastian Dahlberg
Södertälje Judoklubb

U15 Mixad 02

1
Robin Bicen
Upplands Väsby Judoklubb
2
Sixten Arwe
Bollnäs Judoklubb
2
Alec Andin
Solna Judoklubb
2
Svea Larsson
Kampsportslabbet