Match group overview


U11 Mixad A 01 (U11 Mixad A), A

Unknown status

Estimated start sön 09:35

2nd
Erik Rosén Upplands Väsby Judoklubb
2nd
Nathan Li Tabor Åkersberga JK
1st
Samir Usmonov Täby Judoklubb
2nd
Fritz Von Bothmer Gribby Judoklubb
U11 Mixad A 02 (U11 Mixad A), B

Unknown status

Estimated start sön 10:29

1st
Lachin Torganof Upplands Väsby Judoklubb
2nd
Leonor Farhand Märsta Judoklubb
2nd
Abraham Parwani Nacka Judoklubb
2nd
Aki Milosevic Märsta Judoklubb
U11 Mixad A 03 (U11 Mixad A), C

Unknown status

Estimated start sön 09:59

2nd
Eric Öberg Nacka Judoklubb
1st
Kacper Cichosch Södertälje Judoklubb
2nd
Nassim Poblocki Laadra IF Järfälla Judo
2nd
Iliya Muklytsya Upplands Väsby Judoklubb
U11 Mixad A 04 (U11 Mixad A), A

Unknown status

Estimated start sön 09:47

1st
Sixten Strand Solna Judoklubb
2nd
Ramal Aliev Upplands Väsby Judoklubb
2nd
Charlie Magnell Ekerö BK
2nd
Liam Zamani Upplands Väsby Judoklubb
U11 Mixad A 05 (U11 Mixad A), B

Unknown status

Estimated start sön 11:17

2nd
Sam Cohen Knivsta Judoklubb
2nd
Konrad Barrow Ekerö BK
2nd
Edit Blade Ekerö BK
1st
Grim Tamelius Åkersberga JK
U11 Mixad A 06 (U11 Mixad A), C

Unknown status

Estimated start sön 11:53

2nd
Elliot Juntunen Täby Judoklubb
1st
Kean Fransson Södertälje Judoklubb
2nd
Boston Vincent Täby Judoklubb
2nd
Gustav Arwe Bollnäs Judoklubb
U11 Mixad A 07 (U11 Mixad A), A

Unknown status

Estimated start sön 12:29

2nd
Oliver Lundevall Täby Judoklubb
1st
Ruben Barrling Täby Judoklubb
2nd
Elmer Sundqvist Upplands Väsby Judoklubb
2nd
Kelly Rosqvist Upplands Väsby Judoklubb
U11 Mixad A 08 (U11 Mixad A), B

Unknown status

Estimated start sön 10:11

2nd
Tyra Norberg Ekerö BK
2nd
Gideon Welarius Södertälje Judoklubb
2nd
Wilhelm Westlund GRIBBY JUDO
1st
Ayane Smith Täby Judoklubb
U11 Mixad A 09 (U11 Mixad A), C

Unknown status

Estimated start sön 11:05

1st
Sigge Lennstrand Täby Judoklubb
2nd
Vincent Lundbergh Täby Judoklubb
2nd
Rickard Herlenius Täby Judoklubb
2nd
Milton Höij Bålsta Judoklubb
U11 Mixad A 10 (U11 Mixad A), A

Unknown status

Estimated start sön 11:29

1st
Wictor Abrahamsson Judoklubben Havsörnen
2nd
Michelle Kucera Upplands Väsby Judoklubb
2nd
Milo Laimani Ekerö BK
2nd
Hellström, Leo Gribby Judoklubb
U11 Mixad A 11 (U11 Mixad A), B

Unknown status

Estimated start sön 12:05

2nd
Malte Ahlin Solna Judoklubb
2nd
Utsav Dutta GRIBBY JUDO
2nd
Sebastian Sjödén Judoklubben Havsörnen
1st
Jón Eskil Thorgrímsson Täby Judoklubb
U11 Mixad A 12 (U11 Mixad A), C

Unknown status

Estimated start sön 12:39

2nd
Oscar Ljungberg Täby Judoklubb
1st
Ebba Bristedt Täby Judoklubb
2nd
William Tamminen Åkersberga JK
2nd
Alexander Gowing Åkersberga JK
U11 Mixad A 13 (U11 Mixad A), A

Unknown status

Estimated start sön 11:59

1st
Erik Boman Täby Judoklubb
2nd
Elliott Erikson Malmborg Täby Judoklubb
2nd
Olof Wikström Täby Judoklubb
2nd
Hari Bolmström Lepistö Judoklubben Havsörnen
U11 Mixad A 14 (U11 Mixad A), B

Unknown status

Estimated start sön 11:26

2nd
Zebastian Eklind Ekerö BK
2nd
Saga Lilja Täby Judoklubb
1st
Elsa Hellqvist Solna Judoklubb
2nd
Mårten Mårten Wallgren Täby Judoklubb
U11 Mixad A 15 (U11 Mixad A), C

Unknown status

Estimated start sön 11:03

2nd
Yehia Jafary Upplands Väsby Judoklubb
1st
Nils Pedersen Solna Judoklubb
2nd
Rasmus Sörensen Södertälje Judoklubb
2nd
Arif Abibulaer Upplands Väsby Judoklubb
U11 Mixad A 16 (U11 Mixad A), A

Unknown status

Estimated start sön 11:38

2nd
Erik Jansson Bålsta Judoklubb
1st
Aleksandr Kalinovskiy IF Järfälla Judo
2nd
Elina Johansson Täby Judoklubb
2nd
Vera Hellqvist Solna Judoklubb
U11 Mixad A 17 (U11 Mixad A), B

Unknown status

Estimated start sön 10:56

2nd
Levi Magyari Upplands Väsby Judoklubb
1st
Amélie Canon Nacka Judoklubb
2nd
Victor Althoff Nacka Judoklubb
U11 Mixad B 01 (U11 Mixad B), A

Unknown status

Estimated start sön 11:45

2nd
Isak Von Bothmer Gribby Judoklubb
2nd
Ilija Laban Södertälje Judoklubb
2nd
Greta Hammar Stockholms Judodojo
1st
Alexandra Cederblad Stockholms Judodojo
2nd
Nikola Laban Södertälje Judoklubb
U13 Mixad A 01 (U13 Mixad A), A

Unknown status

Estimated start sön 12:56

2nd
Kalle Sandström Nacka Judoklubb
2nd
Herman Ifvarsson Täby Judoklubb
1st
Alexandr Jönsson Solna Judoklubb
2nd
Elina Sirola Nacka Judoklubb
U13 Mixad A 02 (U13 Mixad A), C

Unknown status

Estimated start sön 12:28

1st
Simon Holmberg Solna Judoklubb
2nd
Viktor Holz Södertälje Judoklubb
2nd
Alice Olsson Upplands Väsby Judoklubb
2nd
Eric Sunesson Solna Judoklubb
2nd
Vilmer Ranhagen Täby Judoklubb
U13 Mixad A 03 (U13 Mixad A), C

Unknown status

Estimated start sön 12:28

1st
Lucas Lohman Täby Judoklubb
2nd
Aron Grennvall Gribby Judoklubb
2nd
Mikaela Herrera Upplands Väsby Judoklubb
U13 Mixad B 01 (U13 Mixad B), A

Unknown status

Estimated start sön 12:36

2nd
Sara Hansson Knivsta Judoklubb
2nd
Ben Rabinowicz Kampsportslabbet
2nd
Alex Wester Knivsta Judoklubb
1st
Samir Poblocki Laadra IF Järfälla Judo
U13 Mixad B 02 (U13 Mixad B), B

Unknown status

Estimated start sön 12:40

1st
Otto Sjöling Åkersberga JK
2nd
Veronika Brandqvist Solna Judoklubb
2nd
León Kitana SPIF Judo
2nd
Leonard Dabhilkar Stockholms Judodojo
U13 Mixad B 03 (U13 Mixad B), C

Unknown status

Estimated start sön 13:36

1st
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
2nd
Emil Evén GRIBBY JUDO
2nd
Rebecca Buckholt Kampsportslabbet
U13 Mixad B 04 (U13 Mixad B), A

Unknown status

Estimated start sön 13:00

2nd
Hampus Ekholm Solna Judoklubb
1st
Klara Högback Knivsta Judoklubb
2nd
Leo Cohen Knivsta Judoklubb
U13 Mixad B 05 (U13 Mixad B), C

Unknown status

Estimated start sön 12:58

2nd
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb
2nd
Filip Lindberg Upplands Väsby Judoklubb
1st
Edward Arwe Bollnäs Judoklubb
U15 Mixad 01 (U15 Mixad), A

Unknown status

Estimated start sön 12:45

2nd
Embla Evén GRIBBY JUDO
2nd
Simon Tengroth Nacka Judoklubb
1st
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb
2nd
Sebastian Dahlberg Södertälje Judoklubb
U15 Mixad 02 (U15 Mixad), B

Unknown status

Estimated start sön 13:10

2nd
Sixten Arwe Bollnäs Judoklubb
2nd
Alec Andin Solna Judoklubb
2nd
Svea Larsson Kampsportslabbet
1st
Robin Bicen Upplands Väsby Judoklubb