Competitors


The following 109 competitors have applied to the competition.

U11 Mixad A 67

Name Age Rank Club Entry weight
SE Abraham Parwani 8
Vitt/gult
Nacka Judoklubb 22
SE Aki Milosevic 8
Gokyu (gult)
Märsta Judoklubb 25
SE Aleksandr Kalinovskiy 10
Gokyu (gult)
IF Järfälla Judo 41
SE Alexander Gowing 8
Gokyu (gult)
Åkersberga JK 33
SE Amélie Canon 8
Vitt/gult
Nacka Judoklubb 44
SE Arif Abibulaer 10
Vitt/gult
Upplands Väsby Judoklubb 40
SE Ayane Smith 10
Gokyu (gult)
Täby Judoklubb 29
SE Boston Vincent 8
Vitt/gult
Täby Judoklubb 26
SE Charlie Magnell 8
Ograderad
Ekerö BK 25
SE Ebba Bristedt 10
Gokyu (gult)
Täby Judoklubb 35
SE Edit Blade 8
Ograderad
Ekerö BK 26
SE Elina Johansson 10
Vitt/gult
Täby Judoklubb 41
SE Elliot Juntunen 9
Vitt/gult
Täby Judoklubb 25
SE Elliott Erikson Malmborg 10
Gokyu (gult)
Täby Judoklubb 35
SE Elmer Sundqvist 9
Gokyu (gult)
Upplands Väsby Judoklubb 29
SE Elsa Hellqvist 10
Gokyu (gult/orange)
Solna Judoklubb 38
SE Eric Öberg 8
Vitt/gult
Nacka Judoklubb 22,5
SE Erik Boman 10
Gokyu (gult)
Täby Judoklubb 35
SE Erik Jansson 8
Vitt/gult
Bålsta Judoklubb 40
SE Erik Rosén 8
Vitt/gult
Upplands Väsby Judoklubb 21
SE Fritz Von Bothmer 8
Ograderad
Gribby Judoklubb 24
SE Gideon Welarius 9
Gokyu (gult)
Södertälje Judoklubb 31
SE Grim Tamelius 9
Gokyu (gult)
Åkersberga JK 27
SE Gustav Arwe 8
Gokyu (gult/orange)
Bollnäs Judoklubb 27,2
SE Hari Bolmström Lepistö 10
Ograderad
Judoklubben Havsörnen 35
SE Hellström, Leo 10
Gokyu (gult)
Gribby Judoklubb
SE Iliya Muklytsya 8
Vitt/gult
Upplands Väsby Judoklubb 24
SE Jón Eskil Thorgrímsson 9
Gokyu (gult)
Täby Judoklubb 33
SE Kacper Cichosch 8
Gokyu (gult)
Södertälje Judoklubb 24
SE Kean Fransson 9
Gokyu (gult)
Södertälje Judoklubb 30
SE Kelly Rosqvist 10
Gokyu (gult)
Upplands Väsby Judoklubb 29
SE Konrad Barrow 9
Ograderad
Ekerö BK 28
SE Lachin Torganof 9
Vitt/gult
Upplands Väsby Judoklubb 24,9
SE Leonor Farhand 8
Gokyu (gult)
Märsta Judoklubb 20
SE Levi Magyari 10
Gokyu (gult)
Upplands Väsby Judoklubb 45
SE Liam Zamani 7
Vitt/gult
Upplands Väsby Judoklubb 22
SE Malte Ahlin 9
Gokyu (gult/orange)
Solna Judoklubb 31
SE Michelle Kucera 9
Gokyu (gult)
Upplands Väsby Judoklubb 30
SE Milo Laimani 8
Ograderad
Ekerö BK 25
SE Milton Höij 8
Vitt/gult
Bålsta Judoklubb 30
SE Mårten Mårten Wallgren 10
Vitt/gult
Täby Judoklubb 40
SE Nassim Poblocki Laadra 9
Gokyu (gult/orange)
IF Järfälla Judo 23
SE Nathan Li Tabor 8
Gokyu (gult)
Åkersberga JK 20
SE Nils Pedersen 10
Gokyu (gult/orange)
Solna Judoklubb 39
SE Oliver Lundevall 8
Vitt/gult
Täby Judoklubb 28
SE Olof Wikström 10
Gokyu (gult)
Täby Judoklubb 35
SE Oscar Ljungberg 10
Gokyu (gult/orange)
Täby Judoklubb 33
SE Ramal Aliev 9
Vitt/gult
Upplands Väsby Judoklubb 24
SE Rasmus Sörensen 10
Gokyu (gult)
Södertälje Judoklubb 45
SE Rickard Herlenius 8
Vitt/gult
Täby Judoklubb 29
SE Ruben Barrling 9
Vitt/gult
Täby Judoklubb 30
SE Saga Lilja 10
Gokyu (gult/orange)
Täby Judoklubb 40
SE Sam Cohen 8
Vitt/gult
Knivsta Judoklubb 25
SE Samir Usmonov 8
Gokyu (gult)
Täby Judoklubb 22
SE Sebastian Sjödén 10
Ograderad
Judoklubben Havsörnen 32
SE Sigge Lennstrand 10
Vitt/gult
Täby Judoklubb 31
SE Sixten Strand 9
Gokyu (gult)
Solna Judoklubb 24
SE Tyra Norberg 8
Gokyu (gult)
Ekerö BK 29
SE Utsav Dutta 8
Ograderad
GRIBBY JUDO 31
SE Vera Hellqvist 10
Gokyu (gult/orange)
Solna Judoklubb 38
SE Wictor Abrahamsson 10
Gokyu (gult)
Judoklubben Havsörnen 31
SE Victor Althoff 10
Ograderad
Nacka Judoklubb 42
SE Wilhelm Westlund 8
Ograderad
GRIBBY JUDO 29
SE William Tamminen 9
Gokyu (gult)
Åkersberga JK 34
SE Vincent Lundbergh 10
Vitt/gult
Täby Judoklubb 28
SE Yehia Jafary 9
Vitt/gult
Upplands Väsby Judoklubb 40
SE Zebastian Eklind 8
Gokyu (gult)
Ekerö BK 40

U11 Mixad B 5

Name Age Rank Club Entry weight
SE Alexandra Cederblad 10
Yonkyu (orange/grönt)
Stockholms Judodojo 30
SE Greta Hammar 10
Yonkyu (orange/grönt)
Stockholms Judodojo 35
SE Ilija Laban 9
Yonkyu (orange)
Södertälje Judoklubb 36
SE Isak Von Bothmer 9
Yonkyu (orange)
Gribby Judoklubb 33
SE Nikola Laban 10
Yonkyu (orange)
Södertälje Judoklubb 34

U13 Mixad A 12

Name Age Rank Club Entry weight
SE Alexandr Jönsson 11
Gokyu (gult/orange)
Solna Judoklubb 31
SE Alice Olsson 11
Gokyu (gult/orange)
Upplands Väsby Judoklubb 36
SE Aron Grennvall 12
Vitt/gult
Gribby Judoklubb 52
SE Elina Sirola 11
Vitt/gult
Nacka Judoklubb 26
SE Eric Sunesson 11
Gokyu (gult)
Solna Judoklubb 30
SE Herman Ifvarsson 11
Vitt/gult
Täby Judoklubb 33
SE Kalle Sandström 11
Gokyu (gult/orange)
Nacka Judoklubb 33
SE Lucas Lohman 12
Vitt/gult
Täby Judoklubb 50
SE Mikaela Herrera 12
Gokyu (gult/orange)
Upplands Väsby Judoklubb 55,3
SE Simon Holmberg 11
Gokyu (gult/orange)
Solna Judoklubb 31
SE Viktor Holz 11
Gokyu (gult)
Södertälje Judoklubb 36
SE Vilmer Ranhagen 11
Gokyu (gult)
Täby Judoklubb 35

U13 Mixad B 17

Name Age Rank Club Entry weight
SE Alex Wester 11
Yonkyu (orange)
Knivsta Judoklubb 34
SE Ben Rabinowicz 12
Yonkyu (orange)
Kampsportslabbet 33,5
SE Edward Arwe 11
Yonkyu (orange)
Bollnäs Judoklubb 45,5
SE Eli Fäldt 12
Yonkyu (orange/grönt)
Knivsta Judoklubb 48
SE Emil Evén 11
Yonkyu (orange)
GRIBBY JUDO 38
SE Filip Lindberg 12
Yonkyu (orange/grönt)
Upplands Väsby Judoklubb 50
SE Hampus Ekholm 11
Yonkyu (orange)
Solna Judoklubb 38
SE Hilda Öjelund 12
Yonkyu (orange)
Knivsta Judoklubb 38
SE Klara Högback 12
Yonkyu (orange/grönt)
Knivsta Judoklubb 43
SE Leo Cohen 11
Yonkyu (orange/grönt)
Knivsta Judoklubb 40
SE León Kitana 11
Yonkyu (orange)
SPIF Judo 34
SE Leonard Dabhilkar 11
Yonkyu (orange/grönt)
Stockholms Judodojo 36
SE Otto Sjöling 12
Yonkyu (orange)
Åkersberga JK 37
SE Rebecca Buckholt 11
Yonkyu (orange)
Kampsportslabbet 40
SE Samir Poblocki Laadra 12
Sankyu (grönt)
IF Järfälla Judo 32
SE Sara Hansson 12
Yonkyu (orange/grönt)
Knivsta Judoklubb 33
SE Veronika Brandqvist 12
Yonkyu (orange/grönt)
Solna Judoklubb 35

U15 Mixad 8

Name Age Rank Club Entry weight
SE Alec Andin 14
Sankyu (grönt)
Solna Judoklubb 50
SE Embla Evén 13
Gokyu (gult/orange)
GRIBBY JUDO 46
SE Jonatan Gembäck 14
Sankyu (grönt/blått)
Knivsta Judoklubb 48
SE Robin Bicen 14
Yonkyu (orange/grönt)
Upplands Väsby Judoklubb 51
SE Sebastian Dahlberg 13
Gokyu (gult)
Södertälje Judoklubb 40
SE Simon Tengroth 14
Ograderad
Nacka Judoklubb 48
SE Sixten Arwe 13
Yonkyu (orange)
Bollnäs Judoklubb 56,1
SE Svea Larsson 13
Sankyu (grönt)
Kampsportslabbet 51